• 444 4 082
  • info@addwords.com.tr

Başlayın

Başlamaya hazır mısınız ?

İnternet üzerinden hemen kaydolabilir veya kurulum işlemlerinde size ücretsiz olarak yardımcı olacak uzman ekibimizi arayabilirsiniz.

Kendiniz kaydolun

minute.png Birkaç dakika içinde başlayabilirsiniz
  Hesabınızı açmak için, İnternet üzerinden gerçekleştireceğiniz birkaç adımı izleyin. Ardından, reklamınızı yazın, anahtar kelimelerinizi seçin ve bütçenizi belirleyin. Hepsi bu kadar.
   
control.png Kontrol her zaman sizde
  Günlük bütçenizde ve maksimum tıklama başına maliyet teklifinizde istediğiniz zaman ayarlama yapabilirsiniz. Buna ek olarak, gerekiyorsa kampanyanızı hızla ve ücretsiz olarak istediğiniz zaman durdurabilir ve yeniden başlatabilirsiniz.
   
icon1.png İnce ayarları kolayca yapabilirsiniz
  Başlangıçta her şeyin mükemmel olması konusunda endişelenmeyin. Reklam metninde, anahtar kelimelerde, yerlerde ve diğer ayarlarda daha sonra istediğiniz zaman değişiklikler yapabilirsiniz.

Google'dan ücretsiz destek

flag.png Mükemmel bir başlangıç
  Ücretsiz olarak, size Google AdWords'ün temel noktalarını öğreteceğiz, yeni hesabınızı ve ilk reklamlarınızı oluştururken yardımcı olacağız.
   
directory.png Rehberlik ve öneriler
  Ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak reklamcılık hedeflerinizi tanımlamaya yardımcı olur, fırsatları saptar ve bütçe önerilerinde bulunur.
   
phone.png Bize ihtiyacınız varsa yanınızdayız
  Google AdWords'le yakaladığınız başarı düzeyini yükseltmeye gerçek anlamda yardımcı olmak için, ayrıca 3 aya kadar ücretsiz dijital reklam danışmanlığı sunuyoruz.

 

Başlayın - AddWords | Google Reklam Vermek | Google Reklamları | Adwords Reklamları
En düşük maliyet ile en yüksek sıra garantisi AddWords'te hemen başlayın sizde Google Reklamları ile başarıyı yakalayın 1000'lerce mutlu müşterilerimizden biri olun şimdi başlamak çok kolay
google reklam vermek,google reklamları,google reklam vermek istiyorum,adwords,addwords