• 444 4 082
  • info@addwords.com.tr
Başvuru Formu
Seçtiğiniz Paket : Büyük Paket
Adınız Soyadınız
E-posta
Tel
Web Adresiniz
Eklemek İstedikleriniz
İstediğiniz Hizmetler
Yeni Adwords Hesabı
Var Olan Hesap İncelemesi
Haritalar
Mobil Cihaz Reklamaları
Bilgi Almak İstiyorum
Detaylı Rapor İstiyorum

Yeni müşteriler arıyorsunuz. Muhtemelen onlar da sizi arıyor.

Bir Google reklamı sayesinde tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan kullanıcılar sizi bulabilir. Doğru zamanda, doğru müşterilere bu şekilde ulaşabilirsiniz. Hatta, reklamı oluşturmanıza yardımcı oluruz.

Google'da zaten görünmüyor muyum?.

Mevcut müşterileriniz genellikle işletmenizi ararken adını kullanır. Bu da, işletmenizin arama sonuçlarında bulunmasını kolaylaştırır. Diğer yandan, potansiyel müşteriler genellikle konuya ve yere göre arama yapar. Dolayısıyla işletmenizin gösterilme olasılığı daha düşüktür.

Peki bir Google reklamı nasıl çalışır?

Reklamınızı yazmanız, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanımlayan bazı arama terimleri seçmeniz ve ardından bir bütçe belirlemeniz yeterlidir. Potansiyel müşteriler sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında, reklamınızı görme olasılıkları çok daha yüksektir.

Kulağa hoş geliyor, ancak maliyeti nedir?

Bu size bağlıdır. Yalnızca, bir kullanıcı, daha fazla bilgi edinmek için reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız. Kendinize uygun bir bütçe belirlemeniz ve sonuçlara göre bu bütçeyi ayarlamanız yeterlidir.

Adwords Reklam Danışmalık Hizmeti için bize 444 4 082 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. (Pazartesi- Cumartesi, 09.30-18.30).

AddWords | Google Reklam Vermek | Google Reklamları | Adwords Reklamları
En düşük maliyet ile en yüksek sıra garantisi AddWords'te hemen başlayın sizde Google Reklamları ile başarıyı yakalayın 1000'lerce mutlu müşterilerimizden biri olun şimdi başlamak çok kolay
google reklam vermek,google reklamları,google reklam vermek istiyorum,adwords,addwords