• 444 4 082
  • info@addwords.com.tr

Bonnyfood

Adwords Hikayesi

“Girişimcilere AdWords’ü kesinlikle öneririm. Bonnyfood, AdWords ile maliyetlerini düşürdü, bilinirliğini ve satışlarını artırdı…”

Hamit KEKEÇ, Bonnyfood Kurucusu


“Lider oldukları kulvarlarda iş yapan veya lider olma potansiyeline sahip olabildikleri kulvarlara adım atmak isteyen girişimcilere AdWords’ü kullanmalarını kesinlikle öneririm.” diyen Hamit Kekeç, çeşitli hedef kitlelere ulaşmak için doğru stratejiler geliştirmenin AdWords reklamverenleri açısından çok önemli olduğuna dikkat çekiyor ve onlara, dönüşüm maliyetlerini düşürmek için reklam kampanyalarını Google’ın sunduğu araçlar aracılığıyla düzenli bir şekilde optimize etmelerini tavsiye ediyor.

Bonnyfood, AdWords sayesinde dönüşüm maliyetlerini kayda değer ölçüde azaltırken; marka bilinirliğine paralel olarak, satış hacmi ve websitesi ziyaretçi sayısında da devamlı bir artış gözlemledi.

 

Bonnyfood - AddWords | Google Reklam Vermek | Google Reklamları | Adwords Reklamları
En düşük maliyet ile en yüksek sıra garantisi AddWords'te hemen başlayın sizde Google Reklamları ile başarıyı yakalayın 1000'lerce mutlu müşterilerimizden biri olun şimdi başlamak çok kolay
google reklam vermek,google reklamları,google reklam vermek istiyorum,adwords,addwords