• 444 4 082
  • info@addwords.com.tr

Genel Bakış

Reklamlarınızı Google'da Bugün Yayınlayın

 Google'da, sunduğunuz ürün ve/veya hizmetleri arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp, web siteniz ziyaret edildiğinde ödeme yapın.

Neden Google AdWords?

search.png

Daha Fazla Müşteri Çekin

 

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını arttırmak, mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek veya marka bilinirliğini oluşturmak gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

clock.png

Doğru Kullanıcılara Doğru Zamanda Ulaşın

 

Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradıkları anda işletmenizi bulabilir. Hedeflemeniz doğru bir şekilde yapıldığı zaman paranız boşa gitmez.

world.png

Reklamları, Bölgesel veya Küresel Olarak Yayınlayın

 

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki müşterilere hedefleyin.İsterseniz işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere de hedeflebilirsiniz.

click.png Ziyaret Yoksa Ödeme de Yok
 

Google AdWords'e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

pig.png İstediğiniz Bütçe Tutarı ile Başlayın
 

Bütçeniz dahilinde belirlemiş olduğunuz tutarlarla reklamlarınız yayınlanır. Aylık harcamak istediğiniz tutara siz karar verin. Bizler sizin için en düşük maliyetlerle reklamınızı yayınlayalım.

 

Genel Bakış - AddWords | Google Reklam Vermek | Google Reklamları | Adwords Reklamları
Google'da, sunduğunuz ürün ve/veya hizmetleri arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp, web siteniz ziyaret edildiğinde ödeme yapın.
google reklam maliyeti,düşük maliyet,google adwords reklamları,reklam vermek,google reklamı yapan ajanslar